1/24/2013

Nadbudowa

Obrazki z Sosnowca pokazują, że nie tylko na Śląsku źle się dzieje. To nie jest fotomontaż. Tak potraktowano historyzujący budynek poprzemysłowy w centrum miasta.. Projektant tego "dzieła" powinien otrzymać dożywotni zakaz wykonywania zawodu, inwestor - nakaz rozbiórki...3 komentarze:

 1. Póki co budowa nie jest skończona i nie byłabym tak krytyczna w uwagach, poczekałabym na efekt końcowy. Spotkałam w Wielkiej Brytanii kilka budynków starych wykorzystanych przy budowie nowoczesnych tych. Najbardziej podobał mi się w centrum Edynburga budynek gdzie przednia ściana była ze starego historycznego budynku a reszta supernowoczesna ze szkła i stali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy3/19/2015

   Gdyby renardowską elektrownię obudowali szkłem i stalą to byłoby OK, lepsze to niż niszczejący budynek (jeden z najpiękniejszych zabytków w Sosnowcu). Tymczasem powstał koszmarny potworek (przy czym "powstał" to nadużycie bo budowa stanęła i od miesięcy nic się nie dzieje).

   Usuń
 2. Anonimowy1/25/2013

  To oczywiście prawda, jednak tutaj już teraz widać że nic z tego nie będzie. Nawet mało rozgarnięty student architektury to potwierdzi.

  OdpowiedzUsuń

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.